Постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. №1160 стосовно забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, а також виплати грошової компенсації за піднайом (найом) ними житлових приміщень.

Урядом внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2006 р. № 1081 і від 26 червня 2013 р. № 450 з метою реалізації положень Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” стосовно забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, а також виплати грошової компенсації за піднайом (найом) ними житлових приміщень.

Документом врегульовано питання виплати військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом осіб офіцерського складу, рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, а також військовослужбовцям Управління державної охорони та військовослужбовцям, які відряджені до Міністерства освіти і науки України, Державного космічного агентства України та членам їхніх сімей, які проживають та зареєстровані разом із ними, грошової компенсації за піднайом (найом) житлових приміщень.

Також документом передбачено, що відтепер розмір грошової компенсації визначатиметься у співвідношенні до прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленому на 1 січня календарного року.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити в форматі pdf [183.71 KB]

 

Завантажити в форматі doc