Досвід роботи в армії США та арміях інших країн щодо недопущення втрат особового складу з причин, не пов’язаних із виконанням завдань за призначенням

Агаєв Н.А., Кокун О.М., Герасименко М.В., Пішко І.О., Лозінська Н.С. Досвід роботи в армії США та арміях інших країн щодо недопущення втрат особового складу з причин, не пов’язаних із виконанням завдань за призначенням. Методичний посібник. ― К.: НДЦ ГП ЗСУ, 2018. ― 156 с.

У методичному посібнику викладено організаційні, психологічні та медичні заходи профілактики небойових втрат військовослужбовців, що ґрунтуються на закордонному досвіді провідних країн. Наведено статистичні дані армій різних країн щодо втрат особового складу з причин, непов’язаних із виконанням завдань за призначенням. Надано практичні рекомендації щодо недопущення небойових втрат серед військовослужбовців. Матеріали посібника можуть бути використані психологами, слухачами, курсантами профільних вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України, офіцерами з моральнопсихологічного забезпечення та іншими особами, зміст діяльності яких передбачає роботу, спрямовану на недопущення небойових втрат серед особового складу.

Рецензент: Стасюк В.В.- доктор психологічних наук, професор.